CK.klima
01 / 0

Can Kardeşler Klima

Hakkımızda


1997 yılında ısıtma ve soğutma sektöründe ticari faaliyetlerine başlayan Can Kardeşler İklimlendirme ve Enerji A.Ş., 2005 yılında sektöre yön veren Mitsubishi Electric Klima Sistemleri Yetkili Bölge Servisi olarak faaliyetlerine devam etmiştir.

Günümüze kadar Türkiye çapında 6000 adet proje tamamlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Isıtma ve soğutma sektöründeki hızlı gelişim ile birlikte ticari hacmimiz büyüyerek devam etmektedir. Bugün İklimlendirme, İnşaat, Turizm, Enerji, Akaryakıt sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Her zaman daha iyisi için değişimi amaçlayarak, büyümeye devam eden kaliteli hizmet sağlıyoruz. Profesyonel kadromuz ve mühendislik hizmetlerimiz ile mutlu müşteri portföyü oluşturmak için hedeflerimizi günden güne arttırıyoruz.

2015 yılından itibaren Mitsubishi Electric Klima Sistemlerinin Türkiye Merkez Servis unvanını alarak hizmet kalitemizi taçlandırmış bulunmaktayız. Kaliteli hizmet, %100 müşteri memnuniyeti anlayışımızı haftanın 7 günü ve 24 saati kullanıcılara sunarak, güvenilir bir çözüm ortağı konumundayız.

2017 yılında ürünler hakkındaki teknik bilgi ve satış alanındaki tecrübemizi kullanarak Mitsubishi Electric Klima Sistemleri Çözüm Ortağı unvanını sahip olduk.. Can Kardeşler İklimlendirme ve Enerji A.Ş. bu hamlesi ile sektöründeki gücüne güç katmıştır. Ülkemizde ve yurtdışında fazla sayıda referans projelere imza atmış bulunmaktayız. Avrupa’ nın en büyük VRF sistemine sahip Ankara Kale Yerleşkesi, sağlık sektöründe ismini duyuran Medipol Üniversiteleri ve Hastanelerinin VRF sistemlerinin saha yönetimi, montajı, devreye alma, bakım süreçlerinde rol aldık. Referanslarımıza ek olarak bina inşaatı ve mekanik tesisat süreçlerini tamamladığımız Antalya Liu Resorts Hotel gibi projelerimize devam etmekteyiz. Belirtilen örnekler gibi birçok referanslarımız internet sitemizin referanslar bölümünde sizlerin bilgilerine sunulmuştur.

Can Kardeşler İklimlendirme ve Enerji A.Ş gerçekleştirdiği ek yatırımlar ve kalite odaklı hizmet sayesinde, yurt içi ve yurt dışı ısıtma ve soğutma sektöründe emin adımlarla ilerleyerek; sektörünün en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır